Megaminx
Właśnie opublikowaliśmy kurs układania Megaminxa autorstwa Iplomana. Dziękujemy mu za poświęcony czas :) Kurs obejmuje stosunkowo podstawową metodę, z którą nie powinien mieć problemu nikt kto miał już jakieś doświadczenie z puzzlami.
 
Blog
Tak, tak, właśnie uruchomiony został Cubemaniacowy blog. Będą tam umieszczane w sposób zupełnie nieregularny, losowe, często subiektywne opinie naszego Teamu, komentarze co ważniejszych wydarzeń, wywiady itp. Musimy go jeszcze nieco dopracować, ale jest on gotowy do publikacji. Linka szukajcie w górnym menu. Na początek mała niespodzianka.
 
Mały upgrade

Dzisiaj Cubemania przez kilka godzin była nieczynna, nie z powodu problemów technicznych, ale małych zmian jakie były w tym czasie wprowadzane. A zmiany te to:

  • Search Engine Friendly URLs
  • poprawienie wyglądu menu
  • poprawienie wyglądu pod Operą - teraz wszystko powinno być już ok
  • kilka mniejszych zmian
Ostrzeżenie na przyszłość: jeśli widzicie napis mówiący, że Cubemania będzie przez kilka godzin nieczynna to nie należy się smucić, ale cieszyć :) bo to znaczy że coś poprawiamy.
 
Cubemania(c) wraca

Po długiej, napewno zbyt długiej, nieobecności Cubemania(c) wreszcie wraca. Na wstępie pragnę przeprosić wszystkich którzy miesiącami czekali na tą stronę. Dziesiątki osób pytało mnie o termin ponownego jej pojawienia się, ja nie zawsze mogłem udzielić odpowiedzi. Dużo czasu zajęło przygotowanie odpowiednich skryptów i wszystkiego czego nie widać. Tak czy siak teraz mamy nową szatę graficzną, nowe artykuły, nowego członka zespołu :D, więc mamy nadzieję że wszystko będzie lepsze, czytelniejsze i bogatsze niż było wcześniej. Wszelkie sugestie mile widziane!

Tym samym rozpoczęła się nasza współpraca z Bujakoto i serwisem kostkarubika.pl, dzięki któremu strona stoi na nowym, świetnym serwerze. Mamy nadzieję, że ta kooperacja będzie trwać jak najdłużej! Ze swojej strony mogę tylko dodać, że Bujakoto planuje kilka niespodzianek w swoim sklepie, m.in. całkiem niedługo stackmaty, eastsheeny i Square-1. Krótko mówiąc full wypas ;p

Strona nie wyświetla się poprawnie pod Internet Explorerem, bo to lamerska przeglądarka, jeśli jesteś pr0 załatw sobie Firefoxa tutaj. Cubemania(c) dobrze wyświetla się także pod Operą (no prawie, jeszcze nad nią pracujemy) i Konquerorem.