picture

Miejsce zawodów

aula Zespółu Szkół Technicznych w Grudziądzu

Adres: Zespół Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich ,
ul. Alfonsa Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Dodatkowe informacje pomocne w miejskiej nawigacji: w budynku ZST znajduje się także "Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne" im. Mikołaja Kopernika (niebieskie kopuły na dachu). Szkoła nazywana jest potocznie " Elektrykiem " i mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie "Mechanika" (Zespół Szkół Mechanicznych), "Budowlanki" (Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych), a także "Bursy" (Zespół Placówek Młodzieżowych).


Dojazd i komunikacja

W związku z tym, że w Grudziądzu operatorem kolejowym jest Arriva PCC , radzimy podczas wyszukiwania połączeń kolejowych przez rozklad-pkp.pl wypróbować także połączenia do Torunia czy Laskowic Pomorskich, a dopiero z tych miejscowości do Grudziądza. Najbliżej do miejsca zawodów jest z dworca Grudziądz - Przedmieście, ale z Głównego odległość także nie jest znaczna.

W samym mieście w ramach komunikacji miejskiej można się poruszać autobusami i tramwajami. Najbliższe przystanki: Hallera/Park (Bursa) i Bora-Komorowskiego , tramwajowy (nieco dalej): Chełmińska/Piaskowa. Najwygodniej skorzystać z autobusów nr: 3,18,19,21,22, a w dalszej kolejności 12, albo tramwaj nr 2.

Od dworca kolejowego i autobusowego do miejsca zawodów oraz "Schroniska" mamy niecałe 10 minut drogi, a więc prawdopodobnie komunikacja będzie zbędna. :)