picture

Harmonogram

Harmonogram może ulec zmianie. Jest on tworzony z myślą o zawodnikach, a więc takie wydarzenia jak chociażby zbliające się zmiany w rozkładzie jazdy pociągów mogą nieznacznie wpłynąc na jego kształt.


schedule

Ostatnia aktualizacja: 2019-01-19

Czas wolny

Cóż można ciekawego zobaczyć w Grudziądzu? Jest to stare miasto z średniowieczną zabudową i unikatowym zespołem nadwiślańskich spichrzy tworzących niezdobyte nigdy mury obronne i urokliwą panoramę.


starówka starówka starówka

Miasto słynne jest z swych wojskowych tradycji, znajdował się w nim dawniej i współcześniej największy garnizon w Polsce. Przed wojną mieściło się tu wiele szkół wojskowych m.in. cała kadra oficerska kawalerii kształciła się w Grudziądzu (słynni "Ułani z Grudziądza"). Warto wspomnieć o "Cytadeli" (Twierdza Grudziądz), jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Podczas spaceru można się natknąć na wiele majestatycznych ruin.
Chcącym się zrelaksować przed czy po zawodach polecam skorzystanie z tutejszych tężni solankowych, gdzie poza standardowymi zabiegami można wypocząć w 9-metrowej, szklanej piramidzie.

Msze Święte

Najbliższy kościół znajduje się niecałe 10 minut drogi od miejsca zawodów: